Základní informace

V tanečním pavilonu na rohu ulic Morstadtova a Hládkov - vyučujeme základní taneční techniky - taneční gymnastiku a klasický, moderní a lidový tanec. Děti přijímáme od pěti let do přípravného a od sedmi let do základního studia. Do školy přijímáme i starší žáky, kteří budou zařazeni podle schopností a věku. Jsme jedna z mála škol, ve které máme korepetitora, který doprovází na klavír naše hodiny a tréninky.

Přijďte se nezávazně podívat na naše taneční hodiny. V případě zájmu kontaktujte vyučující Mgr. Magdalenu Bayerovou   tel. 604 953 166

Od září 2018 jsme otevřeli nová studijní zaměření Muzikálový tanec, Street Dance a Step, které jsou vyučovány v tanečním pavilonu na Hládkově.

V případě zájmu kontaktujte vyučující BcA. Radku Vyštejnovou tel. 774 245 299

Vážení rodiče a milí žáci, na základě rozhodnutí vlády ČR ze dne 12. března 2020 s platností od 13. března 2020 rušíme až do odvolání veškerou výuku v budovách školy a tedy i veškeré školní akce. Z výše uvedených důvodů nyní probíhá výuka distančním způsobem. Každý učitel je podle svých možností v kontaktu se svými žáky a rodiči.

Aktuální informace čtěte zde.